Великолепетиська селищна рада

Виїзна робоча нарада з працівниками Князегригорівського та Малолепетиського сільських будинків культури

Дата: 16.12.2021 15:16

15 грудня директором комунального закладу «Великолепетиський центральний Будинок культури» Тетяною Хребтовою та провідним методистом закладу Оленою Шеховцовою проведено виїзну робочу нараду з працівниками Князегригорівського та Малолепетиського сільських будинків культури – філій комунального закладу "Великолепетиський ЦБК".

На нараді було розглянуто роботу клубних закладів, обговорено

стан підготовки до проведення новорічних заходів, проведено перевірку щоденників роботи колективів та журналу обліку роботи клубного закладу.

Проведено практичне заняття щодо ведення ділової документації закладу, надано консультації щодо заповнення форми річної звітності №7–НК тарічного аналітичного звіту про діяльність клубного закладу за 2021рік.

Практичні поради по проведенню відео зйомки та монтажу відео надала Світлана Кокляр, керівник дитячого аматорського колективу Великолепетиського ЦБК.