Відбувся Кубок Херсонської області з класичного жиму лежачи

Дата: 21.12.2021 14:21

До дня Святого Миколая, 18 грудня 2021року на базі спортивного залу Комунального закладу «Великолепетиський центральний Будинок культури» Великолепетиської селищної ради, відбувся Кубок Херсонської області з класичного жиму лежачи. В змаганнях взяли участь 47 чоловік з чотирьох громад: Великолепетиська, Нижньосірогозька, Горностаївська, Нововоронцовська .

У підсумку змагань місця розподілилися наступним чином:

І місце посіла команда Великолепетиської громади

ІІ місце – збірна команда Нижньосірогозької громади

ІІІ місце – Нововоронцовської громади

ІV місце – Горностаївської громади

Чемпіонами області серед дівчат стали : Пишенкова Дар'я (категорія до 63кг),серед юнаків Стельмах Іван (категорія до 40 кг),Чепель Ігор (категорія до 46 кг),Пономарьов Валентин (категорія до 59 кг),Пишенков Олександр (категорія до 66 кг),Антипенко Ростислав (категорія до 83 кг),очерідник Олександр (категорія до 105 кг).

В абсолютній першості у дівчат виграла наша першорозрядниця Пишенкова Дар'я, у юнаків перше місце взяв Пишенков Олександр Майстер Спорту України,бронзовий призер Чемпіонату Світу з класичного пауерліфтингу.

Під час урочистої церемонії команди було нагороджено Кубками грамотами й медалями.