Відбулося останнє у цьому році засідання виконавчого комітету Великолепетиської селищної ради.

Дата: 22.12.2021 14:37

21 грудня відбулося останнє у цьому році засідання виконавчого комітету Великолепетиської селищної ради. Під головування селищного голови Максима Колокота члени виконкому схвалили проєкти селищних програм, які планується затвердити на сесії:

- «Питна вода Херсонщини» на 2022-2025 роки»
- «Програма благоустрою населених пунктів Великолепетиської селищної ради на 2022-2024 роки»
- «Програма розвитку культури та збереження історико-культурної спадщини Великолепетиської селищної ради на 2022-2024 роки»
- «Програма розвитку фізичної культури та спорту на території Великолепетиської селищної ради на 2022-2024 роки»

Разом з тим у ході засідання схвалено зміни до селищної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги та підтримки КП «Великолепетиський ЦПМСД на 2021-2023 роки, зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Великолепетиська лікарня» селищної ради на 2021 рік.

Обговорено і ряд інших поточних питань медичної сфери. Зокрема, стало відомо, що невдовзі у Великій Лепетисі запрацює приватний стоматологічний кабінет, де жителі та гості громади зможуть отримати якісні медичні стоматологічні послуги.

Також на засіданні члени виконкому обговорили питання освітлення та водозабезпечення. Зовсім скоро планується засвітити центральну вулицю у селі Князе-Григорівка, там же триває робота по вирішенню юридичної сторони питання щодо забезпечення жителів цілодобовою подачею води.

На завершення рішеннями виконавчого комітету надано дозволи на очищення лісосмуг від захаращення 5-ти громадянам.