"Альтернативна ялинка"

Дата: 29.12.2021 10:33

На базі комунального закладу "Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості" Великолепетиської селищної ради проведено І етап Всеукраїнського конкурсу новорічних композицій "Альтернативна ялинка".

Для участі у конкурсі надіслано 46 робіт із 5 закладів освіти Великолепетиської об’єднаної територіальної громади: комунальний заклад «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» (директор Ковпей І. Б.), комунальний заклад «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» (директор Глоба А. Й.), комунальний заклад «Великолепетиський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» (директор Недбайло С. М.), комунальний заклад «Малолепетиський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Т. Г. Шевченка» (директор Крочак Р. С.), комунальний заклад «Князегригорівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» (директор Мітяєва Н. І.).

Учасники Конкурсу представили роботи в таких номінаціях: «Стилізована ялинка», «Новорічний букет», «Новорічний вінок», «Сюжетна композиція», «Новорічна картина чи колаж», «Новорічний сувенір».

Роботи учасників вражали своєю фантазією, креативністю, високим рівнем виконання. Для участі у Всеукраїнському етапі від Великолепетиської громади надіслано 20 робіт. Бажаємо перемог.

Дякуємо учасникам та їх керівникам за кожну представлену роботу. У них відчувалася частинка вашої душі. Бажаємо і надалі творчого натхнення