Відбувся І (селищний) етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти  «Джерело творчості»

Дата: 30.12.2021 08:12

З метою підвищення престижності педагогічної професії, популяризації здобутків і поширення кращого досвіду роботи, новітніх методик та прогресивних форм роботи педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів, відповідно до наказу відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради від 23 грудня 2021 року № 199  відбулося 28 грудня 2021 року засідання журі І (селищного) етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка – 2022».

На розгляд журі конкурсу (Вольська Т. В., завідувач сектору освіти відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради, Городнича Л. О., головному спеціалісту сектору освіти відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради, Ковпей І. Б., директор комунального закладу «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості») представлено конкурсні матеріали керівника туристсько-краєзнавчого гуртка  Рогачова Юрія Вікторовича.

Під час засідання Юрій Вікторович презентував опис власного педагогічного досвіду роботи, розробку заняття гуртка, анотацію «Мій педагогічний досвід роботи»,  відеозапис заняття гуртка.  Журі засвідчило, що педагог постійно знаходиться у творчому пошуку інтерактивних сучасних і актуальних методів, тісно співпрацює з центром туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді Херсонської обласної ради, що дозволяє брати участь у обласних етапах Всеукраїнських заходів на високому рівні.

За підсумками І (селищного) туру - Рогачова Юрія Вікторовича визнано переможцем І етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2022» за туристсько-краєзнавчим напрямом та рекомендовано направити матеріали педагогічного досвіду на ІІ (обласний) етап до 15 січня 2022 року в КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти».

Бажаємо успіхів та перемоги у подальшій боротьбі!