Підсумкова нарада керівників закладів освіти

Дата: 30.12.2021 17:23

30 грудня відбулася підсумкова нарада керівників закладів освіти за участю селищного голови Максима Колокота, начальника відділу соціально-культурної сфери селищної ради Тетяни Трохименко, завідувача сектору освіти відділу соціально-культурної сфери селищної ради  Тетяни Вольської.

На порядку денному розглянуто наступні питання.

1. Приведення документів закладів загальної середньої освіти у відповідність до чинного законодавства (Вольська Т.В., завідувач сектору освіти відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради)

2. Зміни в організації інклюзивного навчання  (Малахова І.В., директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Великолепетиської селищної ради).

3. Порядок підвищення кваліфікації педагогічних працівників (Городнича Л. О., головний спеціаліст сектору освіти відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради)

4. Про правила поводження на воді в зимовий період (Мироненко Дмитро, начальник 12 Державної пожежно-рятувальної частини 4-го Державного пожежного-рятувального загону ГУ ДСНС у Херсонській області.

У ході роботи підбито підсумки за 2021 рік та визначено пріоритетні завдання на 2022 рік.

По завершенню наради Максим Вікторович поділився планами розвитку освіти на майбутнє з керівниками закладів освіти.

Несподіваним та приємним сюрпризом для присутніх стало привітання від центру дитячо-юнацької творчості з прийдешнім святом Нового року.

Віримо, що 2022 рік буде ще кращим і результативнішим, подарує багато приємних здобутків і радісних емоцій.