З Новим Роком та Різдвом Христовим

Дата: 31.12.2021 10:57

Шановні жителі Великолепетиської громади! Сердечно вітаю Вас з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим! Традиційно на порозі нового року ми оглядаємось на пройдений шлях, осягаємо рік прожитий. Він був багатим на події, виклики та випробування.

Всі ми, гідно прожили кожну  мить минаючого 2021 року, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги. У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, нашої щоденної кропіткої праці.

Нехай же святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов'ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради всієї України!

Щиро і сердечно бажаю кожному з Вас, здоров'я і щастя, добра і надії, справдження світлих мрій та сподівань.

З повагою, селищний голова Максим КОЛОКОТ