І етап обласного заочного конкурсу учнівської молоді «Космічні фантазії».

Дата: 05.01.2022 08:17

04 січня на базі комунального закладу «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради пройшов І етап обласного заочного конкурсу учнівської молоді «Космічні фантазії».

Для участі у конкурсі до ЦДЮТ надіслано 66 робіт із 5 закладів освіти Великолепетиської об’єднаної територіальної громади: комунальний заклад «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» (директор Ковпей І. Б.), комунальний заклад «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» (директор Глоба А. Й.), комунальний заклад «Великолепетиський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» (директор Недбайло С. М.), комунальний заклад «Малолепетиський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Т. Г. Шевченка» (директор Крочак Р. С.), комунальний заклад «Князегригорівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» (директор Мітяєва Н. І.).

Учасники Конкурсу представили роботи в таких номінаціях: «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво».

Почесним журі став відомий місцевий митець – Чуприна Микола Федорович. Аналізуючи роботи, журі відмітило, надзвичайно високий рівень виконання, глибоке розуміння космічної тематики, велике уміння фантазувати. Деякі роботи викликали справжні захват, тому з 66 представлених робіт – 9 отримали ГРАН-ПРІ. Усі учасники отримали грамоти від директора комунального закладу «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради Ковпей Інни Богданівни. 17 робіт надіслано від нашої громади до комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради для участі у ІІ етапі даного конкурсу.

За інформацією комунального закладу «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради