Вітаємо переможців та призерів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Цікава школа»!

Дата: 12.01.2022 16:56

З метою сприяння інноваційній діяльності вчителів шкіл та працівників позашкільних закладів освіти, удосконалення фахової майстерності, стимулювання творчого самовдосконалення педагогів, популяризації педагогічного досвіду, привернення уваги місцевих органів виконавчої влади, громадськості до проблем освіти, формування у дітей та педагогів почуття гордості за свою школу, пропаганди прогресивної методики урочної, позакласної та позашкільної роботи, використання українських національних традицій у процесі виховання учнівської молоді протягом грудня 2021 року проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Цікава школа».

Активними учасниками зазначеного заходу сталий педагоги нашої громади.

На експертизу конкурсної комісії представлено матеріали  33-х учасників: педагогів Центру, м. Херсона, м. Генічеська, Херсонського та Каховського районів.

Приємно зазаначити, що практично всі з них стали призерами та нагороджені дипломами комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради в номінаціях «Нетрадиційний урок» :

Олег ВАСИЛЬЧУК, учитель історії і правознавства, спеціаліст вищої категорії комунального закладу «Великолепетиський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великолепетиської селищної ради (тема розробки «Інтерактивний урок з історії України «Король Данило – будівничий Галицько-Волинської держави»);

- Вікторія РОГАЧОВА, учителька основ здоров'я вищої категорії, учителька-методист комунального закладу «Великолепетиський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великолепетиської селищної ради (тема розробки «Урок з елементами тренінгу «Хвороби цивілізації»);

- Наталія МОСКАЛЕНКО, учителька історії і правознавства, спеціаліст вищої категорії комунального закладу «Великолепетиський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великолепетиської селищної ради (тема розробки «Урок з історії та української літератури 11 клас «Шістдесятництво»: нова історія»).

ІІ місце посіла Лариса ВОРОНОВА, учителька початкових класів, спеціаліст вищої категорії комунального закладу «Великолепетиський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великолепетиської селищної ради (тема розробки «Урок для 3 класу з інтегрованого курсу «Я досліджую світ», «Корисні і шкідливі звички»).

ІІІ місце - Олена ПЕРЕПЕЛКА, учителька початкових класів, спеціаліст вищої категорії комунального закладу «Великолепетиський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великолепетиської селищної ради (тема розробки «Урок для 2 класу з математики «Додавання і віднімання двоцифрових чисел»).

«Найоригінальніший навчальний заклад»: ІІ місце посіла
 Інна ЗЕМЛЯНА, заступниця директора з виховної роботи комунального закладу «Великолепетиський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великолепетиської селищної ради Каховського району Херсонської області (тема розробки «Формування позитивного іміджу освітнього закладу як необхідна умова функціонування сучасної школи».

«Нетрадиційне заняття гуртка»: ІІ місце здобула  Тетяна РОГОЖА, керівниця хореографічних гуртків комунального закладу «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» Великолепетиської  селищної ради (тема розробки «Заняття «Танець – це цікаво»);ІІІ місце: Юрій РОГАЧОВ, керівник гуртка «Юні туристи» КЗ «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради (тема розробки «Заняття «Як козаки дівчат визволяли»).

Матеріали учасників конкурсу, що посіли І місця надіслані до  Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді на розгляд  центральним оргкомітетом заключного етапу конкурсу . Бажаємо перемог нашим творчим педагогогам на Всеукраїнському рівні!

Начальник відділу освіти Великолепетиської селищної ради  Тетяна ВОЛЬСЬКА