Щедрувальники завітали до селищної ради

Дата: 13.01.2022 18:00

Міцного здоров’я, миру та достатку бажали усім юні щедрувальники, які традиційно завітали 13 січня до Великолепетиської селищної ради. Радо зустрічали гостей колектив селищної ради та очільник громади Максим Колокот.

Щедрівки лунали у виконанні учнів та вчителів Великолепетиського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Малолепетиського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Т.Шевченка, вихованців Центрального будинку культури (керівник Олена Токар), хореографічних гуртків Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Тетяна Рогожа).

Цього дня щедрувальники не самі ходили, а ще й козу та Маланку із собою водили. Одягнені в обрядові гарні костюми, вражали своєю артистичністю, майстерним виконанням щедрівок і колядок.

Господар селищної ради Максим Вікторович подякував за вітання, навзаєм побажав щедрувальникам здоров'я, щастя, втілення у життя найзаповітніших мрій. Від селищної ради всі отримали солодкі та грошові подарунки.