Виїзний прийом громадян у Малолепетиському старостинському окрузі

Дата: 14.01.2022 14:04

14 січня селищний голова Максим Колокот провів плановий виїзний прийом громадян у Малій Лепетисі. Разом із секретарем селищної ради Людмилою Лич та старостою Ольгою Барановською вислухали звернення жителів старостинського округу.

Питання, що порушувалися на особистому прийомі стосувалися здебільшого організації роботи медичних працівників Малолепетиської амбулаторії, поточних робочих моментів комунального господарства «Господар», вакцинування та соціального захисту громадян тощо. Мешканці Малої Лепетихи також занепокоєні через розмови про  можливе закриття  Лікарняної аптеки комунального підприємства «Великолепетиська лікарня».

«Жителі усієї Великолепетиської  громади, мають відчувати, що з будь-яким питанням можна звернутися до влади та отримати відповідну підтримку й допомогу»  – зауважив селищний голова Максим Колокот.

Усі звернення мешканців Малолепетиського старостинського округу, які прийшли на особистий прийом, будуть направлені в роботу відповідним спеціалістам.