Селищний голова Максим Колокот звітував про свою роботу перед жителями Великолепетиської територіальної громади.

Дата: 22.01.2022 08:11

Звіт відбувся у приміщенні Великолепетиського Центрального будинку культури 20 січня. Максим Вікторович детально поінформував присутніх про роботу у всіх галузях, акцентував увагу на діяльності селищної ради, її виконавчого комітету, структурних підрозділів та усіх комунальних закладів за період з моменту створення громади. Також селищний голова окреслив наявні проблеми та плани на поточний рік. Звіт про роботу було узагальнено і у вигляді презентації.

По завершенню виступу селищного голови присутні мали змогу поставити свої запитання та отримали відповіді на них. Здебільшого жителі адресували питання, що стосувалися проблеми підтоплення, дотримання температурного режиму в закладах освіти, ремонту доріг певних вулиць, вуличного освітлення та благоустрою громади загалом. Всі порушені питання було зафіксовано для подальшого опрацювання та розгляду.

З повним звітом селищного голови та відповідною презентацією можна ознайомитися тут