Селищний етап щорічного обласного конкурсу-виставки різдвяних композицій «Дотик янгола».

Дата: 24.01.2022 13:21

20 січня 2022 року у комунальному закладі «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» Великолепетиської селищної ради пройшов селищний етап щорічного обласного конкурсу-виставки різдвяних композицій «Дотик янгола».

Для участі у конкурсі надано 44 роботи із 4 закладів освіти Великолепетиської об’єднаної територіальної громади: комунальний заклад «Князегригорівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» (директор Мітяєва Н. І.), комунальний заклад «Великолепетиський центр дитячої та юнацької творчості» (директор Ковпей І. Б.), комунальний заклад «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» (директор Глоба А. Й.), комунальний заклад «Великолепетиський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» (директор Недбайло С. М.)

Конкурс оцінювало компетентне журі у складі Ковпей Інни Богданівни – директор КЗ «Великолепетиський ЦДЮТ», Кваснікової Антоніни Кузьмівни – методиста КЗ «Великолепетиський ЦДЮТ» та талановитої місцевої майстрині – Караван Вікторії Вікторівни.

Учасники Конкурсу представили роботи в таких номінаціях: «Різдвяна сюжетна композиція», «Різдвяний вінок», «Різдвяна картина чи колаж (образотворче мистецтво)», «Вітальна листівка».

Кожна робота – це витвір мистецтва. Журі щиро захоплювалося вмінням учасників працювати з різними природними матеріалами, поєднувати різдвяний дух з сучасними традиціями. За підсумками конкурсу грамотою Гран-прі КЗ «Великолепетиський ЦДЮТ» нагороджено 10 учасників, І місце – 13 уч., ІІ місце – 9 уч., ІІІ місце – 12 уч. Роботи переможців направлено до Херсонського державного будинку художньої творчості для подальшої участі.

Пропонуємо і вам ознайомитися з роботами переможців вищевказаного конкурсу. (фото нижче)

За інформацією КЗ «Великолепетиський ЦДЮТ»