На засіданні сесії селищної ради

Дата: 26.01.2022 14:09

25 січня у новому форматі відбулася чергова 19 сесія Великолепетиської селищної ради.
Під головуванням селищного голови Максима Колокота, за допомогою системи електронного голосування "Голос" депутати прийняли ряд рішень із різних питань життєдіяльності громади.

Зокрема:
- взяли до відома звіт Великолепетиського селищного голови відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
- внесли зміни до раніше затвердженого переліку послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Великолепетиської селищної ради та Програми розвитку системи надання адміністративних послуг на 2021-2023 роки»
- затвердили програму «Молодь Великолепетищини» на 2022-2024 роки
- затвердили тарифи на соціальні послуги, які надаються КЗ «Великолепетиський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»
- перейменували комунальні заклади  загальної середньої освіти Великолепетиської громади (з метою приведення назв закладів загальної середньої освіти до вимог законодавства)
- внесли зміни до рішення «Про встановлення вартості харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Великолепетиської селищної ради на 2022 рік», додавши до визначеного переліку пільгових категорій дітей з інвалідністю, які також зможуть харчуватися безкоштовно (крім того, на 50 % зменшено вартість харчування в закладах дошкільної освіти для дітей з сімей, в яких виховується троє і більше дітей)
- також внесли ряд змін до раніше прийнятих рішень, програм, прийняли відповідні рішення з великого блоку земельних питань.

Під час розгляду питання про звіт селищного голови Максим Колокот подякував усім за плідну роботу протягом 2021 року та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю заради розвитку Великолепетиської громади, добробуту її жителів.