Відбувся черговий рейд робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення при Великолепетиській селищній раді

Дата: 01.02.2022 13:44

01 лютого 2022 року відбувся черговий рейд робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення при Великолепетиській селищній раді. Під час рейду було обстежено 31 суб’єкт господарювання, що здійснювали торгівельну діяльність на території Великолепетиського ринку. Перевіряли наявність державної реєстрації підприємницької діяльності, порушень не виявлено.

Крім того, працівники податкової служби нагадали суб’єктам підприємницької діяльності, обов’язкове від початку року застосування РРО/ПРРО та ведення обліку товарних запасів для платників єдиного податку другої ? четвертої груп, які проводять готівкові розрахунки. Не застосовувати РРО/ПРРО можуть лише підприємці – платники єдиного податку першої групи.