Великолепетиська селищна рада

Дата: 04.02.2022 14:55

Закінчена праця по переоформленню стенду «Колективізвція» в залі музею «Сучасного періоду». Завдяки поповненню музею експонатами тепер стенд складається з 45-ти сільськогосподарських інструментів і 43-х заламінованих копій старовинних фотографій розміщених по бокам гірки інструментів і по низу 4-х сусідніх стендів «Великолепетиська МТС (РТП)», «Культура Великолепетищини 20-30-х років ХХ ст.», «Голодомор 1932-1933 рр.», «Політичні репресії» і «Друга світова війна», які поєднані між собою одним періодом.

Директор музею Марченко М. М.