Привітання селищного голови з нагоди відзначення Дня визволення Великої Лепетихи від німецько-фашистських загарбників

Дата: 08.02.2022 12:46

Шановні земляки, ветерани війни! 8 лютого ми традиційно відзначаємо річницю з Дня визволення Великої Лепетихи від німецько-фашистських загарбників. Цей день приніс нам не тільки радість звитяги, але й відізвався болем та жалобою. Плинний час не може перервати зв’язок поколінь. Ми із щирою повагою низько вклоняється Вам, дорогі ветерани!Схилімо голову перед нашими предками, що мужньо стояли за майбутнє України, за нас з Вами. Збережемо пам'ять про мільйони полеглих за звільнення української землі, нашого рідного селища.

Шановні земляки! Бажаю усім нам здоров’я, довголіття, світлих почуттів упродовж років та мирного неба над головою.

З повагою,
селищний голова Максим КОЛОКОТ