ОГОЛОШЕННЯ про початок формування конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Великолепетиська лікарня» Великолепетиської селищної ради

Дата: 08.02.2022 14:46

Відповідно до ст. 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094,  розпорядження селищного голови від 08 лютого 2022 року № 14 «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Великолепетиська лікарня» Великолепетиської селищної ради з  метою проведення конкурсу та призначення директора на вакантну посаду оголошується початок формування конкурсної комісії (для проведення окремого конкурсу).

Відповідно до пункту 13 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 року, кількість членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на заняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я становить шість-дев’ять осіб.

До складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Великолепетиська лікарня» Великолепетиської селищної ради входять у рівній кількості:

• представники Великолепетиської селищної ради (3 особи);

• представники трудового колективу комунального некомерційного підприємства «Великолепетиська лікарня» Великолепетиської селищної ради,  обрані на загальних зборах трудового колективу (3 особи);

• представники з числа галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції й антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я (3 особи).

Для включення до складу конкурсної комісії представників від трудового колективу комунального некомерційного підприємства «Великолепетиська лікарня» Великолепетиської селищної ради подаються:

• супровідний лист у довільній формі із зазначенням  кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії;

• протокол зборів трудового колективу комунального некомерційного підприємства «Великолепетиська лікарня» Великолепетиської селищної ради про обрання зазначених кандидатур;

• заява від кандидата встановленого зразка (додається);

• попередження про вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції» (додається).

Для включення до складу конкурсної комісії представників від галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції й антикорупційної діяльності подаються:

• лист у довільній формі, підписаний керівником галузевої професійної спілки громадського об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції й антикорупційної діяльності із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу комісії;

• копія статуту галузевої професійної спілки, громадського об’єднання;

• копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

• заява від кандидата встановленого зразка (додається);

Незалежні експерти у сфері охорони здоров’я подають:

• заява від кандидата встановленого зразка (додається);

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена документація про:

• наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

• накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов`язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідних рішень суду законної сили;

• наявність конфлікту інтересів.

Під час виникнення у члена конкурсної комісії вказаних вище обставин, такий член конкурсної комісії зобов’язаний невідкладно самостійно подати органові управління письмову заяву про самовідвід.

У разі не подання зазначеної інформації член конкурсної комісії несе відповідальність згідно із законодавством.

У разі виникнення (виявлення) у члена конкурсної комісії вказаних вище обставин, після формування складу конкурсної комісії, такий член конкурсної комісії підлягає заміні відповідним суб’єктом подання, який запропонував кандидатуру зазначеного члена конкурсної комісії, не пізніше наступного робочого дня після встановлення (виявлення) зазначених обставин.

Пропозиції щодо кандидатур до складу комісії подаються до Великолепетиської селищної ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення на вебсайті селищної ради (до 22 лютого 2022 року) за адресою: смт Велика Лепетиха, вул. Соборна, 6,  каб. 17 з понеділка по четвер  з 08.00 до 17.00 год, п’ятниця з 08.00 до 16.45.год. Контактний телефон 21160.

Форма заяви

Форма попередження