Проведено позачергову двадцяту сесію селищної ради

Дата: 10.02.2022 16:24

9 лютого під головуванням селищного голови Максима Колокота проведено позачергову двадцяту сесію селищної ради. Згідно порядку денного розглянуто 4 питання:

• Звіт про виконання бюджету Великолепетиської селищної територіальної громади за 2021 рік
  • Про внесення змін до рішення 18 сесії селищної ради VIII скликання від 23 грудня 2021 року № 874 «Про бюджет Великолепетиської селищної територіальної громади на 2022 рік»
  • Про надання співфінансування на придбання шкільного автобуса для комунального закладу «Великолепетиський опорний ліцей» Великолепетиської селищної ради
  • Про внесення змін до рішення третьої сесії селищної ради VIII скликання від 24 грудня 2020 року № 51 «Про Програму соціального захисту населення Великолепетиської селищної ради на 2021-2023 роки»

Останнім рішенням депутати внесли зміни до Програми соціального захисту населення, передбачивши у заходах з її реалізації забезпечення виплати грошової винагороди особам з числа учасників бойових дій на території інших держав (воїнам-інтернаціоналістам) та воїнів АТО/ООС.