Великолепетиська селищна рада

Бюджет Великолепетиської  селищної територіальної громади за січень 2022 року виконано

Дата: 10.02.2022 16:27

У січні 2022 року до загального фонду бюджету селищної територіальної громади надійшло 4736,1 тис. грн. податків і зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 1720,3 тис. грн.

Основними платежами надходжень у складі доходів є:
- податок та збір на доходи фізичних осіб – 2421,5 тис. грн.;
- єдиний податок – 1439,3 тис. грн.;
- податок на майно – 724,5 тис. грн.

Крім податків і зборів до бюджету громади надійшло 3405,8 тис. грн. субвенцій і дотації з державного та місцевих бюджетів.

До спеціального фонду бюджету громади надійшло 101,7 тис. грн. У тому числі до бюджету розвитку надійшли кошти від продажу землі несільськогосподарського призначення в сумі 29,9 тис. грн., до цільового фонду, утвореного селищною радою надійшло 70,0 тис. грн. та екологічного податку – 1,8 тис. грн.