До музею надійшло поповнення

Дата: 11.02.2022 14:47

Протягом 8 -9 лютого 2022 року до музею надійшло поповнення експонатів основного фонду. Штанько Володимир Олексійович подарував картину. Костров Захар Михайлович передав до музею 5 зразків черепиці, які привіз зі своєї Батьківщини – Тарутинського району Одеської області.

Одна черепичина з сусіднього села Петрівка. На ній написано «Черепичный заводъ Петровка». Інші чотири румунського виробництва з зображеннями тварин на поверхні.

Три однієї фірми:
- «INDUSTRIA DE LUT GHIRIS-ARIES-TURDA» MARKA FABRICEI з зображенням буйвола червоного кольору;
- «INDUSTRIA DE LUT DIN GHIRIS-ARIES-TURDA» MARKA FABRICEI з зображенням бика червонуватого кольору;
- «INDUSTRIA DE LUT DIN GHIRIS-ARIES-TURDA» MARKA FABRICEI з зображенням вівці червонуватого кольору.
Четверта фірми «MUSOHONG», Br №22417 INGOJ №383 з зображенням слона червоного кольору.
Такої ж фірми з зображенням слона червоного кольору в нас вже була черепичина, але з іншою назвою, і місцем розміщення слона. Вона знайдена в Херсоні, і подарована музею краєзнавцем Сергієм Пилипенком. На ній написано: «MUSOHONG» INGOJ-BANAT-PATENT №253.

Тепер в «Лапідарії» музею розміщені 82 різноманітні черепичини. Велике спасибі добрим людям, які повнили тепер і поповнювали раніше музей експонатами. Завдяки їм наш музей стає все більш привабливий для відвідувачів. Адже музей без експонатів не існує.

Директор музею М. М. Марченко.