Жителі Князегригорівського старостинського округу побували на особистому прийомі у селищного голови Максима Колокота.

Дата: 11.02.2022 15:11

Очільник громади Максим Колокот здійснив візит до Князе-Григорівки 11 лютого, де вислухав та плідно поспілкувався з кожним, хто прийшов зі своєю проблемою, питанням чи пропозицією.

Здебільшого питання стосувалися земельних відносин, курсування автобусу та водопостачання. Також жителі цікавилися можливістю облаштування дитячого та спортивного майданчика, висловили свої пропозиції щодо благоустрою території населеного пункту. Не оминули і питання вуличного освітлення. Селищний голова повідомив, що для старостинського округу  вже придбано вуличні світильники на сонячних панелях, на разі вирішуються організаційні моменти по їх встановленню. До слова - найбільша перевага автономного освітлення на сонячних батареях – відсутність рахунків за електрику.

За результатами особистого прийому громадян селищний голова надасть рекомендації та доручення відповідним спеціалістам щодо подальшого  вирішення порушених питань.