До уваги жителів громади: формується реєстр пільгової категорії населення

Дата: 15.02.2022 13:31

Для здійснення компенсаційних виплат пільговим категоріям населення територіальної громади згідно Програми соціального захисту населення Великолепетиської селищної ради на 2021-2023 роки затвердженої рішенням третьої сесії селищної ради VIII скликання від 24 грудня 2020 року № 51 відділ соціально-культурної сфери та економічного розвитку Великолепетиської селищної ради формує реєстр пільгової категорії населення, а саме:

- особи з числа учасників бойових дій (воїни-інтернаціоналісти, АТО/ООС);
- багатодітні сім’ї;
- громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до 1 та 2 групи.

Просимо осіб вище зазначених категорій звернутися до відділу за адресою: смт Велика Лепетиха , вул. Соборна 3, кабінет № 12, будівля колишньої РДА, 1 поверх для формування особової справи із слідуючими документами, а саме:

- копія паспорта;
- копія ідентифікаційного коду;
- копія посвідчення, яке дає право на пільгу.