Оперативна інформація станом на 10:30 2 березня

Дата: 02.03.2022 11:50

- другий день весни у Великолепетиській громаді спокійно. Ворожої техніки на території немає. Комунальні служби, заклади та підприємства, які забезпечують життєдіяльність громади працюють.

- магазини працюють, завезено хліб

- електроенергію на Островці відновлено. Дякуємо працівникам РЕСу за оперативну роботу у ліквідації аварійного відключення.

- вирішується питання відсутності водопостачання у Малій Лепетисі

- відучора працюватиме вуличне освітлення. З приводу цього не хвилюйтеся, таке рішення прийняли з метою унеможливити на території мародерство та задля допомоги патрулям, які працюють під час комендантської години

- на сьогодні вирішується питання організації допомоги жителям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Шановні жителі! Все буде добре! Зберігайте спокій, не сійте паніку, довіряйте лише офіційним джерелам інформації. Тримаймос