Великолепетиська селищна рада

На платформі Svidok.org можна повідомити про екоцид росіян на українських землях

Дата: 29.02.2024 22:32

Про це повідомляє Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

За допомогою цього інструменту кожен громадянин України може залишити свідчення про злочини рф. Зокрема, завантажити фото- та відеодокази та розповісти про екоцид росіян в Україні.

Мін захисту довкілля

Ці матеріали потрібні для нашого довкіллєвого треку у Міжнародному кримінальному суді.

Зібрані докази допоможуть Офісу Генерального прокурора та розслідувачам притягнути росію до відповідальності.

Залишити власні свідчення можна повністю анонімно. Лінк на платформу https://svidok.org/

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України