Великолепетиська селищна рада

Триває довгострокова благодійна акція «Коробка подяки для ЗСУ»

Дата: 04.03.2024 19:01

Фото без описуТриває довгострокова благодійна акція «Коробка подяки для ЗСУ» організована за ініціативи начальника Великолепетиської селищної військової адміністрації та з метою забезпечення, підтримки й допомоги Збройним Силам України.

Наші військові – справжні герої, які кожного дня ризикують своїм життям заради нашої свободи та миру. У ці важкі часи ми можемо висловити їм свою вдячність та підтримку! Акція "Коробка подяки для ЗСУ" – це чудова можливість висловити свою вдячність та підтримку нашим захисникам у найтепліший спосіб. Мета акції полягає в тому, щоб зібрати набори найнеобхідніших речей для військових та відправити їх волонтерам, які розподілять посилки на різні напрямки фронту, де воюють наші земляки.

До набору для ЗСУ входять:

- вологі серветки

- теплі шкарпетки

- печиво, цукерки, батончики

- зубна паста

- засоби гігієни

- енергетичні напої

- ліки

- кава, чай

- листи, малюнки з побажаннями

Адреса відправки:

м. Снігурівка

Нова Пошта, 1(вул. Центральна, 186)

Хребтова Тетяна

0955300371

Подаруйте частинку тепла нашим захисникам! Нехай вони відчувають нашу вдячність, повагу та підтримку.

Разом ми можемо зробити багато!