До уваги громадян Великолепетиської територіальної громади Каховського району Херсонської області!!!

Дата: 05.03.2024 20:32

Відділ “Центр надання адміністративних послуг” Великолепетиської селищної ради відновлює роботу в частині надання наступних адміністративних послуг громадянам своєї громади:
- видачі витягів з реєстру територіальної громади про зареєстроване/задеклароване місце проживання на території Великолепетиської громади;
- актуалізація (внесення/оновлення) даних громадян в реєстр відповідної територіальної громади;
- внесення даних про раніше зареєстроване/задеклароване місце проживання особи в реєстр Великолепетиської територіальної громади, в разі відсутності такої інформації в реєстрі;
- формування відповідей на запити органів державної влади, щодо зареєстрованого/задекларованого місця проживання відповідних осіб в межах законодавства України та наданих повноважень відповідальним особам.
Також додатково повідомляємо, що реєстр Великолепетиської територіальної громади наповнений частково, що унеможливлює отримати громадянам Витяг про власне зареєстроване/задеклароване місце проживання як через звернення до органів реєстрації в інших громадах так і самостійно, через портал Дія та застосунок Дія.
Особливо практично відсутні дані про зареєстроване місце проживання малолітніх та неповнолітніх дітей.
Тому велике прохання до громадян Великолепетиської територіальної громади звернутися до представника релокованого відділу ЦНАП будь-якими засобами зв’язку, які наведені нижче, та надати необхідні дані для подальшого внесення їх у відповідний реєстр, щоб в майбутньому полегшити собі отримання необхідних документів стосовно свого зареєстрованого/задекларованого місця проживання та майбутніх реєстраційних дій.
При збільшенні та розширенні кількості наданих адміністративних послуг відділом “Центр надання адміністративних послуг”  буде повідомлятися додатково на офіційному сайті та засобами соцмереж Великолепетиської селищної військової адміністрації Каховського району Херсонської області.

Контакти та режим роботи:
Електронна пошта для звернень - cnapvlpsva@gmail.com
Телефон для звернень громадян+ 38(093)386 35 32

Також за цим номером можна звернутися засобами Viber, Telegram, WhatsApp.
Відділ працює дистанційно.
З понеділка по п’ятницю з 08:00 год.  по 17:00 год.