Великолепетиська селищна рада

З Днем українського добровольця

Дата: 14.03.2024 11:52

Шановні добровольці Збройних сил України, Національної Гвардії, Територіальної оборони, МВС, СБУ та волонтери!
Вітаємо Вас із Днем українського добровольця.
Ви – приклад для наслідування усіх українців. Ви першими за покликом душі та серця стали на захист своєї країни. Ви – справжні Герої

У цей день в далекому 2014 році перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон у Новій Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.
10 років назад добровольці зупинили першу московську гібридну навалу.

Сьогодні добровольці знову на передовій повномасштабної війни. Стоять на смерть заради перемоги над рашистським агресором.
Українські добровольці – це сила нескореної нації.

Дякуємо усім добровольцям. Тим, хто були у перших рядах Героїв-добровольців у 2014 році. Хто, у 2022 році знову добровольцями пішли у військкомати.
Вдячні добровольцям-волонтерам, які допомагали і допомагають нашим воїнам.
Вічна пам'ять та слава загиблим Героям. Вони золотими літерами вписали свої імена в історію України.
Нехай Господь оберігає кожного, хто за покликом серця у ці буремні дні став на захист України, щоб захистити її незалежність та територіальну цілісність.
Пишаємося Вами, вклоняємося перед Вашою мужністю і щиро бажаємо Вам непоборного духу та міцного здоров'я!
Миру всім нам після перемоги!
Слава Україні! Слава Українським Добровольцям!