Великолепетиська селищна рада

ОГОЛОШЕННЯ про укладення договорів про медичне обслуговування із зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України від 14 березня 2024 року

Дата: 23.03.2024 12:06

Для забезпечення належного виконання положень постанови Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2024 р. № 212 «Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України» Міністерство охорони здоров’я України інформує про початок з 14.03.2024 року прийняття Національною службою здоров’я України (далі – НСЗУ) пропозицій про укладення договорів про медичне обслуговування із зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Оголошення розміщене на офіційному веб-сайті НСЗУ за посиланням

Просимо комунальні заклади охорони здоров’я стоматологічного профілю по можливості взяти участь у пілотному проекті щодо зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.