Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проєкт Закону України щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист (№10313)

Дата: 23.03.2024 11:58

Метою Закону є вдосконалення механізмів забезпечення деяких прав військовослужбовців, зокрема, на інформацію, медичне забезпечення, відпустки, визначення втрати працездатності, правового регулювання інших питань, пов’язаних із реалізацією прав військовослужбовців та військових посадових осіб під час проходження військової служби.

Окрім того, передбачено забезпечення прав поліцейських на одноразову грошову допомогу, у разі загибелі (смерті) та визначення втрати працездатності.

📲 Текст документа за посиланням: https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/43329

Верховна Рада України