🥞 СМАЧНА МАСЛЯНА 🥞

Дата: 27.03.2024 09:15

Масляна - це одне з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня смачна і весела забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з часів язичницької культури.

Фото без опису

Протягом цих днів до ОЦНТ надійшло багато фото з млинцями, пирогами та варениками, відео з майстеркласами з приготування смаколиків, та  веселими українскими народними та  святковими масляничними піснями.
У онлайн заході взяли участь представники з Новоолександрівської, Білозерської, Високопільської, Каланчацької,  Голопристанської,  Великолепетиської громад. Міст Херсон, Рівне, Тернопіль, Полтава, м. Вроцлав (Польща), студенти фахових коледжів  кульури і мистецтв міст Суми та Херсон.