Відділ ЦНАП Великолепетиської селищної ради наголошує про актуалізацію даних в Реєстрі територіальної громади❗❗❗

Дата: 02.04.2024 12:18

Відділ ЦНАП Великолепетиської селищної ради наголошує про актуалізацію даних в Реєстрі територіальної громади!!!

Відділом ЦНАП щоденно проводиться уточнення та актуалізація даних про зареєстрованих осіб у кожному населеному пункті Великолепетиської громади та здійснюється наповнення Реєстру територіальної громади (далі РТГ).

❗Проте, залишається значна кількість мешканців громади, дані яких змінились (зміна прізвища, зміна паспорту громадянина України, тощо), але інформація в реєстрі залишилась попередньою або дані громадян просто не внесені до РТГ.

❗❗Зокрема звертаємо увагу, що відомості про зареєстроване місце проживання малолітніх та неповнолітніх дітей в РТГ майже відсутні.

📌Віднедавна внесено зміни щодо можливості отримання витягу з РТГ: без дати реєстрації в картці, витяг не сформується!

Це стосується і застосунку Дії 📱💻🖥️також. Тому, громадяни не зможуть отримати Витяг в Дії самостійно, якщо буде відсутня актуалізація.

Тому, звертаємось до всіх мешканців громади ‼️

Для перевірки існуючих електронних даних за адресою  місця реєстрації, мешканцям Великолепетиської територіальної громади пропонуємо, у зручний для кожного спосіб, звернутися до Центру надання адміністративних послуг з метою уточнення:

✅-  чи всі зареєстровані у житловому приміщенні мешканці внесені до Реєстру;

✅- чи правильно занесені до Реєстру персональні дані мешканців;

✅- внести в базу даних неповнолітніх.

📌Тільки після повної актуалізації даних в Реєстрі територіальної громади жителі громади зможуть отримати Витяг 📃 про місце реєстрації, в тому числі самостійно через застосунок Дія.

Для актуалізації даних в Реєстрі територіальної громади пропонуємо звернутись за допомогою будь-якого виду месенджеру (ViberTelegramWhatsApp) за номером телефону відділу ЦНАП:+380933863532, або надіславши листа на електрону пошту відділу: cnapvlpsva@gmail.com

📃Фотокопії/скановані копії необхідних документів:

✅ -  ідентифікаційний код (всіх зареєстрованих);

✅ - свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);

✅ -  правовстановлюючі документи на житло;

✅ -  свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища);

✅ - підтвердження місця та дати реєстрації місця проживання (домова книга, паспорт громадянина України зразка 1994 року (книжечка), з проставлення штампу про РМП, Довідка за формою 13 (на сьогодні скасована), Довідка з Єдиного державного демографічного реєстру тощо).

Вся додаткова інформація за телефоном +38(093)3863532.

З понеділка по п’ятницю з 8:00 по 17:00 год.