Великолепетиська селищна рада

Серія вебінарів «Енергозбереження в дії: практичні інструменти для місцевих лідерів»

Дата: 09.04.2024 13:10

Навчання для представників органів місцевого самоврядування, які планують впровадити або впровадили систему енергоменеджменту.

Учасники отримають знання про практичні інструменти, що дасть їм змогу оптимізувати використання енергоресурсів у комунальних закладах, зменшити витрати на оплату за енергоносії та зекономити бюджетні кошти. Також вони зможуть обмінятися досвідом з іншими представниками громад, отримати консультації та експертну підтримку.

Перелік вебінарів:

• «Які вигоди отримають громади від розбудови енергоменеджменту», 16 квітня 2024 року;

• «Де шукати інвестиції: досвід Житомирської, Звягельської, Дубівської громад», 17 квітня 2024 року;

• «Відповіді на питання та консультація учасників», 23 квітня 2024 року.

Участь у вебінарах безкоштовна. Мова заходу - українська.

З Програмою вебінарів можна ознайомитись тут

Реєстрація обов’язкова https://forms.office.com/e/Lu7rPnQe9X