Шановні сім’ї малозахищених верств населення та внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території Великолепетиської селищної територіальної громади!

Дата: 25.04.2024 15:06

З метою підтримки сімей Великолепетиської селищної територіальної громади з числа малозахищених верств населення та ВПО, які перебувають на підконтрольній території України відповідно до Порядку надання гуманітарної допомоги затвердженої розпорядженням селищної військової адміністрації від 17.04.2024 року № 57 «Про деякі питання надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам та мешканцям Великолепетиської селищної територіальної громади» Великолепетиська селищна військова адміністрація має можливість надавати (за наявності) для сімей з числа внутрішньо переміщених осіб продуктові набори.

Подати заявку для подальшого отримання гуманітарної допомоги можна шляхом заповнення Google форми https://docs.google.com/forms/d/1s1-LsKUBCETJ72qBu-RYrFDWjnA6PqhgY00FwguEotA/edit

За додатковою інформацією звертатися за телефоном +380990254586