Відбулось засідання комісії з надання матеріальної допомоги військовослужбовцям Великолепетиської селищної територіальної громади

Дата: 26.04.2024 17:50

23 квітня 2024 року, відбулось засідання місцевої комісії Великолепетиської селищної військової адміністрації з питань надання матеріальної допомоги військовослужбовцям відповідно до Програми підтримки військовослужбовців Великолепетиської селищної територіальної громади, які брали (беруть) участь в захисті України та членів сімей загиблих військовослужбовців на 2024 рік.

Розглянули звернення військовослужбовців, які отримали поранення та знаходилися (знаходяться) на лікуванні після 24.02.2022 року та звернення родин загиблих військовослужбовців, який загинули після 24.02.2022 року під час виконання бойового завдання місце проживання яких зареєстровано на території Великолепетиської селищної територіальної громади.

Розмір матеріальної допомоги визначила Комісія по кожному конкретному випадку, виходячи з обставин, що склалися та ступеня тяжкості поранення і призначила виплати:

1 військовослужбовцю, який отримав поранення середнього ступеня тяжкості – у розмірі 30000,00 грн.;

1 військовослужбовцю, якому встановлено ІІІ групу інвалідності – у розмірі 10000,00 грн.

3 родинам військовослужбовців, які загинули після 24.02.2022 року під час виконання бойового завдання - у розмірі по 50 000,00 грн.

Матеріальна допомога надається одноразово за кошти з місцевого бюджету та призначається лише для військовослужбовців Великолепетиської селищної територіальної громади, які були поранені (знаходилися або знаходяться на лікуванні) та брали (беруть) участь в захисті України та членів сімей загиблих військовослужбовців.

ШАНОВНІ ЗАХИСНИКИ БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!