Великолепетиська селищна рада

Всеукраїнська економічна платформа "Зроблено в Україні" набирає обертів

Дата: 10.05.2024 11:22

🔰 Платформу створено з метою підтримки нашої економіки та безпосередньо українських виробників, постійної комунікації між державою та бізнесом.

☝🏼 Головна ціль - привернути увагу населення до українських виробників і спонукати купувати продукцію вітчизняного виробництва, а також – відкривати власні підприємства, щоб посилювати економіку країни.

✌️ Ви представляєте українського виробника? Тоді приєднуйтеся до «Зроблено в Україні».

✅️ На сайті https://madeinukraine.gov.ua/ завантажуйте брендбук, логотип «Зроблено в Україні» та наліпки для маркування, а також згенеруйте свій власний банер у декілька кроків за пару хвилин.

👍 Бренд допоможе виділити саме ваш товар серед подібного в обігу, популяризувати та стимулювати внутрішній попит на нього.

💁‍♀️ Виникли питання? Телефонуйте на «гарячу лінію» Херсонського обласного центру зайнятості і ми обов’язково вам допоможемо!

📞 + 38 (099) 245-14-63 (для населення)

📞 + 38 (066) 777-39-03 (для роботодавців)