Великолепетиська селищна рада

Незабаром стартує щорічний Велопробіг-2024

Дата: 13.05.2024 12:23

Ветерани проїдуть Україною з заходу до столиці на велосипедах у памʼять про побратимів та посестер.

На маршруті у понад 1000 км в містах до них приєднуватимуться інші ветерани та усі охочі.

🚲 І сьогодні хочемо розповісти вам, як усе починалося:

Перший ветеранський велопробіг у співпраці з Мінветеранів організували у 2020 році.

Тоді маршрут пролягав аж до нашого Маріуполя. Їхало четверо ветеранів: Іван Балашов, Микола Дидяк, Сергій Поліщук та Анатолій Вересенко.

Проїхали вони 1795 кілометрів. Дорогою вони зустрічалися з ветеранами, молоддю, громадськістю, сім’ями загиблих. Це була захоплива подорож у кілька днів.

У червні минулого року відбувся перший міжнародний велопробіг “Ужгород-Дармштадт”.

Ветеран та ініціатор Іван Балашов каже: “Вірю у авторитет ветерана. Бо дивлячись на нас з побратимами, які почали займатися спортом після поранення, багато хлопців теж сіли на велосипеди або почали бігати. І видно, що це позитивно впливає на них” .

Мінветеранів