Великолепетиська селищна рада

18 травня - День резервіста України

Дата: 18.05.2024 13:46

Українські резервісти – це люди, які пройшли горнило війни, були загартовані в боях із російським агресором, чесно та самовіддано захищали рідну землю і зараз готові у будь-який момент стати до лав Збройних Сил України та інших складових Сил безпеки і оборони. Сформовані у найскладніших умовах війни вони є потужним потенціалом національного війська.

Фото без опису

З нагоди професійного свята висловлюємо слова вдячності військовим, які з перших днів війни добровільно взяли до рук зброю і сьогодні продовжують захищати Батьківщину.

Бажаємо кожному воїну-резервісту міцного здоров’я, родинного благополуччя, стійкості духу та непохитної віри у нашу Перемогу!
Слава Україні! Слава її Героям!

Начальник Великолепетиської СВА                                                                           Олександр Лозіцький