Великолепетиська селищна рада

ВІЙСЬКОВИЙ ОБЛІК

Дата: 20.05.2024 13:16

1. ВІЙСЬКОВИЙ ОБЛІК:

1.1 Обов’язок щодо військового обліку:

- усі призовники, військовозобов’язані та резервісти, через 60 днів із дня набрання чинності Законом, мають з’явитись до ТЦК, у ЦНАП або скористатися електронним кабінетом і пройти звірку персональних даних із обліковими даними ТЦК;

- чоловіки віком від 18 до 60 років, які зняті з військового обліку у зв’язку з вибуттям за межі України на строк більше трьох місяців, повинні стати на військовий облік.

1.2 Громадяни зобов’язані мати при собі під час воєнного стану та/або під час проведення мобілізації військово-обліковий документ та пред’являти його за вимогою разом із документом, що посвідчує особу.

1.3 Реєстрування особою, яка стоїть або стає на військовий облік, у добровільному порядку електронного кабінету призовника, військовозобов’язаного, резервіста.

📲Деталі: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3633-20#Text

Верховна Рада України