Великолепетиська селищна рада

Як розповісти дітям правила безпеки так, аби вони запам’яталися?

Дата: 26.05.2024 11:39

Поки всі чекають канікул, ми спільно з партнерами підготували помічні матеріали «Літні пригоди без шкоди» 👉 bit.ly/4bC3yBm

З ними ви зможете цікаво та ґрунтовно пояснити дітям усе про безпеку на воді, з вогнем, на залізниці, в інтернеті та у разі булінгу.

На вас чекають:

✅ готові презентації для уроків відповідно до віку дітей — 5–7 та 8–9 класи;

✅ матеріали для інтерактивів та рольових ігор;

✅ чекліст із пожежної безпеки;

✅ словничок термінів.

Матеріали будуть корисні як батькам та вчителям, так і всім, хто працює з дітьми. Мінімум часу на підготовку — і ви зможете пояснити складні теми зрозумілою для підлітків мовою.

🤝 Безпекові матеріали підготували провідні фахівці ДСНС та Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia спільно з UNICEF Ukraine за підтримки МВС УкраїниМіністерство освіти і науки України та за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна спільно з EdEra.

Безпечного літа!

ДСНС України