Великолепетиська селищна рада

«Ніколи не думав, що вдягну цю форму, але це — моя земля»

Дата: 31.05.2024 13:56

Художник Нікіта Тітов створив серію зображень про військових — про їжні життя до та після війни.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Жоден з них не знав, шо одного дня доведеться одягти форму, взути берці та взяти зброю в руки. У кожного була своя кар’єра, свої мрії, свої життя, які в один момент об’єднала війна.

Студенти, виховательки, водії, підприємці, артисти — ніхто не думав, що стане військовим.

І тепер задача суспільства — думати про той день, коли військові знімуть форму та повернуться до цивільного життя. Про задачі та виклики, які потрібно вирішити для їхньої комфортної адаптації до перереднього життя.