Великолепетиська селищна рада

Сьогодні вночі ще одна масована атака Росії по енергетичним обʼєктам України. Ворог випустив сотню дронів та ракет по Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Львівській та Івано-Франківській областях

Дата: 01.06.2024 18:45

▪️На Львівщині четверо постраждалих. Люди перебувають у лікарні, їм надається допомога.

▪️На Донеччині - пʼятеро поранених, їм також допомагають. Пошкоджені приватні будинки, дитячий садок.

На місцях працюють рятувальники, енергетики, усі екстрені служби - ліквідовують наслідки обстрілів.

Постійно на звʼязку з місцевою та обласною владою.

▪️Також під обстрілом Харківщина.

Вночі окупанти вдарили ракетами по Балаклії. Постраждали 12 людей, з них вагітна жінка та восьмеро дітей. Всі госпіталізовані, під наглядом лікарів.

Продовжується ліквідація наслідків обстрілу по Харкову – вчора рф поцілила ракетою С-300 по житловій забудові. Поряд жодного інфраструктурного об‘єкта військового призначення. Станом на зараз – 7 людей загинули.

Як зазначив Президент України, головна мета Росії – нормалізувати терор, використати відсутність достатньої кількості засобів ППО та рішучості партнерів України. Повний захист українського неба має стати нормою, щоб терор рф не досягав своїх цілей.

Вдячні кожному, хто рятує людей, хто допомагає.

Заступник Керівника ОПУ Олексій Кулеба