Великолепетиська селищна рада

Діти кожного народу заслуговують на безпеку і можливість жити своїм життям, власними мріями зі своїми рідними

Дата: 01.06.2024 18:45

Фото без опису

На жаль, російська агресія вкрала в багатьох українських дітей час безтурботності і надто рано змусила побачити найгірше, що буває у світі дорослих, – війну. Але мільйони дорослих, і не лише в нашій країні, все ж відчувають, як важливо робити все можливе, щоб повертати безпеку, попри все – захищати, відвертати російське зло та відновлювати можливість жити.

Наші українські діти навчаються, мріють і багато в чому допомагають дорослим триматися й тримати Україну – не віддавати її окупанту. Впевнений, що зможемо захистити нашу незалежність. А гарантована незалежність України буде завжди надійним захистом кожній дитині в нашій державі.

Президент України Володимир Зеленський