Як захистити від зламу сторінки в соціальних мережах, месенджерах та електронної пошти. А саме про таку функцію безпеки, як багатофакторна автентифікація, або, як я її називаю, “двофакторкуˮ
Привіт, друзі!
На зв’язку ваш новий друг #КіберПес
Моя місія – захистити ваші гроші та особисті дані від шахраїв!
Сьогодні я хочу розповісти вам, як захистити від зламу сторінки в соціальних мережах, месенджерах та електронної пошти. А саме про таку функцію безпеки, як багатофакторна автентифікація, або, як я її називаю, “двофакторкуˮ.
Що це за “звірˮ? Дозвольте мені розповісти!
Під час налаштування такої функції для входу до вашого акаунту, крім логіна та пароля, потрібно зазначити електронний ключ або код підтвердження, що повинен надійти на смартфон, електронну скриньку або у відповідний додаток.
Це слід робити в тих випадках, коли вхід до вашого акаунту здійснюватиметься з невідомого браузера або мобільного пристрою.
Як “двофакторкаˮ захищає від шахраїв?
Навіть якщо шахрай дізнався ваш пароль, він не зможе отримати доступ до вашого облікового запису без додаткового підтвердження.
Шукайте таку функцію в налаштуваннях або переходьте за посиланнями й налаштовуйте багатофакторну автентифікацію до своїх акаунтів. Така функція може ще називатися двоетапною перевіркою:
Facebook: https://cutt.ly/Tw760pHg
Instagram: https://cutt.ly/nw760WRw
Telegram: https://cutt.ly/tw760DzB
Signal: https://cutt.ly/Kw760My3
Google: https://cutt.ly/Tw762gAh
WhatsApp: https://cutt.ly/hw762nfB
Viber: https://cutt.ly/Vw762SHN
Бережіть себе та свої гроші!
Більше про багатофакторну автентифікацію та способи її налаштування читайте на сайті Національний банк України та Держспецзв’язку #КібербезпекаФінансів
https://promo.bank.gov.ua/payment-security/
Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України