Швидко та прозоро — бронювання військовозобовʼязаних незабаром буде доступно в Дії

Дата: 10.06.2024 12:51

Фото без опису

Уряд ухвалив постанову про цифровізацію бронювання. Розробляємо послугу, щоб важливі для економіки 🇺🇦 компанії могли забронювати працівників на порталі Дія.

Послуга в Дії усуне людський фактор та пришвидшить процес до години. Рішення з бронювання ухвалюватиме не людина, а кілька автоматичних перевірок у реєстрах.

На першому етапі бронювання в Дії працюватиме для критично важливих підприємств і тих, які забезпечують потреби Сил оборони. Далі перелік розширюватиметься.

Як працюватиме бронювання на порталі Дія❓

1⃣ Керівники держустанов, компаній подають списки військовозобов’язаних на бронювання. І засвідчують заяву електронним підписом.

2⃣ Система онлайн перевіряє, чи:

👉🏻підприємство є критично важливим

👉🏻працівник офіційно працевлаштований

👉🏻дані працівника є в реєстрі Оберіг

3⃣ Дія надішле сповіщення керівнику про результат розгляду протягом доби.

✅Якщо відповідь позитивна — у працівника оновиться інформація в застосунку Резерв+. Також витяг про бронювання можна буде завантажити на порталі й за потреби роздрукувати.

Вже готуємося до бета-тестування послуги 🫡