Великолепетиська селищна рада

Оновлено номер телефону гарячої лінії Херсонського обласного ТЦК та СП

Дата: 23.06.2024 15:07

Шановні громадяни!

Наша мета - побудувати ефективну систему зворотного зв'язку та оперативно реагувати на будь-які проблеми та зловживання в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП). Для забезпечення цього ми визначили контактні номери телефонів в кожному регіоні.

Аналізуючи роботу наявних контактів, було вирішено оновити номери телефонів за єдиним стандартом. Це дозволить забезпечити швидку та ефективну комунікацію громадян з військовослужбовцями ТЦК та СП у всіх куточках країни.

Тепер просимо всіх, хто стикається з протиправними діями військовослужбовців у ТЦК та СП або має питання щодо мобілізації та військового обліку, звертатися за наступними контактними номерами:

Херсонський ОТЦК та СП: (066) 033 79 42 (09:00-18:00)

Гаряча лінія Командування Сухопутних військ Збройних Сил України — 0 800 301 937.