Великолепетиська селищна рада

Всеукраїнська інформаційно-просвітницька кампанія з кібербезпеки “Кібербезпека фінансів”

Дата: 26.06.2024 11:19

Вас намагалися ошукати в інтернеті?

#КіберПес та #КіберКіт порадять, як уникнути шахрайства та вберегти свої кошти!

Фото без описуПро кампанію:

#КібербезпекаФінансів – це спільна інформаційна освітня кампанія Національного банку України та Держспецзв’язку.  Мета кампанії: поширення знань про правила платіжної безпеки та формування у споживачів фінансових послуг навички захисту фінансових даних у віртуальному просторі.

Під час кампанії ми будемо розказувати, як уберегтися від фішингу, захистити свої акаунти та пристрої, створювати надійні паролі, налаштовувати багатофакторну автентифікацію та іншим правилам безпеки в інтернеті.

Більше половини виявлених в Україні у 2023 році фішингових сайтів походять з росії. Крім військової агресії, триває також гібридна війна у віртуальному просторі. Ми маємо навчитися ефективно протидіяти їй, щоб убезпечитися від випадків шахрайства та втрати коштів.

Проєкт #КібербезпекаФінансів об’єднав навколо себе понад 80 партнерів – банки, платіжні системи, мобільні оператори, мережі магазинів, маркетплейси, АЗС, ТРЦ, інтернет-провайдери, комунальні підприємства, державні установи, асоціація, громадська та міжнародна організації. Ми заручилися підтримкою партнерів, щоб спільними зусиллями розповісти про основні правила платіжної безпеки та кібергігієни якомога більшій аудиторії. Проєкт #КібербезпекаФінансів є продовженням кампанії #ШахрайГудбай.

Метою проведення кампанії є поліпшення обізнаності громадян щодо платіжної безпеки та формування навичок із захисту фінансових даних у віртуальному просторі. Цільова аудиторія: все населення України, яке користується платіжними послугами. Термін проведення кампанії: з 30 травня до 30 вересня 2024 року.

Посилання на сайт кампанії: https://promo.bank.gov.ua/payment-security/

Національний Банк України