Великолепетиська селищна рада

До повномасштабного вторгнення «Марго» працювала в тренажерному залі адміністратором

Дата: 28.06.2024 17:02

Ранок 24.02.2022 припав на вихідні нашої героїні та почався в Залізному порту із компанією друзів. Вранішні новини шокували компанію тож вони зібравшись повертались в Херсон. «Доїхавши до Антонівського мосту переїхати його не змогли, рух був перекритий, а на мосту почався бій, тож ми розвернулись та заїхали в Олешки де й переночували у знайомих», розповідає героїня.

«Першу неділю було страшно навіть вийти із дому, далі я зрозуміла, що треба діяти та почала займатись волонтерством в рідній Зеленівці, допомагати сімʼям із малими дітьми, адже магазини закрилися й ситуація була дуже важка. Бувши ще в окупації вирішила, що після звільнення піду до лав Збройних Сил України, але після 11.11. трошки знадобився час аби прийти до тями та вже під час того як росіяни підірвали Каховську ГЕС вирішила, що прийшов мій час доєднатися.

Батьки не відразу були позитивно налаштовані, але зрештою заспокоїлись та прийняли моє рішення».

На запитання, що мотивує нашу героїню вона відповіла одним словом – Помста.

Після перемоги «Марго» планує добудувати будинок, створити сімʼю та жити спокійне життя у вільній країні.