Великолепетиська селищна рада

Базову підготовку проходять громадяни України чоловічої статі (жіночої статі — добровільно), які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти.

Дата: 05.07.2024 09:43

*закріплено постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2024 р. No 734

Також, базову підготовку згідно з навчальним планом проходять:

• курсанти вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти
  • курсанти закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських

*базова підготовка складається з теоретичної та практичної частини.

Проходження практичної підготовки базової підготовки для здобувачів освіти чоловічої статі є обов’язковою умовою опанування відповідної освітньої програми (у тому числі бакалавра, магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямування).

Відмова здобувача освіти чоловічої статі, який визнаний придатним до військової служби, від проходження практичної підготовки базової підготовки є підставою для його відрахування із закладу освіти відповідно до законодавства у сфері освіти.