Великолепетиська селищна рада

Допоможемо Силам Оборони наблизити нашу перемогу – Комітет цифрової трансформації

Дата: 07.07.2024 19:18

У Комітеті зазначають, що кожен може зробити свій внесок для наближення перемоги за допомогою чатботу єВорог. Для цього потрібен лише телефон та інформація про ворога. Інформація ретельно перевіряється та допомагає визначити розташування майбутньої цілі.

Закликають долучитися до народної розвідки та писати в чатбот про:

📍Системи зв’язку;

📍Засоби радіоелектронної боротьби;

📍Скупчення техніки та особового складу тощо.

Також наші Сили Оборони потребують інформації про майданчики для зльоту та посадки гвинтокрилів. Вони слугують для заправки їх пальним, поповнення боєкомплекту та швидкого повернення в бій.

«Гелікоптери найбільш вразливі саме під час перебування на майданчиках. Допоможемо перетворити їх на металобрухт», — повідомляють в Комітеті.

Насамкінець Комітет нагадує пам’ятати про свою безпеку, не обговорювати переміщення ворожої техніки телефоном, робити фото/відео тільки з безпечної відстані. Після відправки інформації, видаляти історію листування із чатботом і весь відзнятий матеріал зі смартфона.

💪🏻Зробимо крок до перемоги разом!

Деталі: https://www.rada.gov.ua/news/news_kom/251404.html